ERAT MAKİNE

Bizimle tanışın

Erat Makine, 1981 yılında plastik enjeksiyon makineleri üretmek üzere kurulmuştur. 1991 yılında dünya çapına hizmet vermeye başlamıştır. Plastik makine sektöründe öncü bir pozisyona sahip olduktan sonra 1996 yılında pet şişirme ve kalıplama makinelerinin ve şişirme kalıplarının üretimine başlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Sürekli gelişimi temel hedef alan Erat Makine dizayn, üretim, montaj ve kalite kontrol süreçlerinde yüksek kalite ve performans sağlamak amacıyla plastik işletmeye dair makine ve elektrik elektronik mühendisliğindeki son teknolojik gelişmelerden faydalanır. 

Erat Makine bunu sağlamak için müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurup, AR-GE yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir. Erat Makine, Türkiye’de ve ürünleri için uygun pazarların bulunduğu her ülkede dünya kalite standartlarına uygun sunduğu servis ve hizmetlerini sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sürekli gelişimi destekleyen iç dinamikleri sayesinde sağlamaktadır.

Yatay enjeksiyon makineleri, dikey enjeksiyon makineleri, pet şişirme makineleri, pet preform kalıpları alanlarında ürünler sunan Erat Makine, plastik ve kauçuk ambalajlar konusunda büyük bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. 

image