Şirket Profili:

ERAT-SAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.    ERAT MAKİNA SANAYİ, 1981 yılında Plastik Enjeksiyon Makinaları üretmek üzere kurulmuştur. 1991 yılında ise dünya çapında üretim ve hizmet verebilmek için ERAT-SAN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Plastik Makina Sektörü’nde öncü bir pozisyona sahip olduktan sonra 1996 yılında PET Şişirme ve Kalıplama Makinaları ve Şişirme Kalıpları üret,m,ne başlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

   Sürekli gelişimi temel hedef alan ERAT-SAN, dizayn, üretim, montaj ve kalite kontrol süreçlerinde yüksek kalite ve performans sağlamak amacıyla plastik işlemeye dair Makina ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği’ndeki en son teknolojik gelişmelerden faydalanır. Firmamız, bunu sağlamak için müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, AR-GE yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

   1500 m kapalı alana sahip olan ERAT-SAN, makina üretim parkurunu zaman içerisinde geliştirmiştir. CE sertifikalı ürünleri ve bununla birlikte nitelikli uzman kadrosundan da güç alarak dünya çapında üretime geçmiş, ERAT markasınnı sektörde sahip olduğu öncü pozisyonunu sağlamlaştırmıştır.

   ERAT-SAN MAKİNA, Türkiye’de ve ürünlerine uygun pazarların bulunduğu her ülkede dünya kalite standartlarına uygun servis ve hizmeti, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sürekli gelişimi destekleyen iç dinamikleri sayesinde gerçekleştirmektedir.
İstanbul
Ankara
İzmir